Profil společnosti

 SVODIDLA s.r.o.

Vážený zákazníku,

naše společnost SVODIDLA s.r.o. se na českém trhu pohybuje již od roku 1996 a po celou dobu své existence se specializujeme v oboru silničního stavitelství. Zabýváme se prodejem a instalací všech typů svodidlových systémů, jak ocelových – JSAM, OSAM, JSNH4, OSNH4, ZSNH4, OSMNH4, MS4, NH3, FRACASSO, VOESTALPINE Kremsbarrier, tak betonových – New Jersey, nízké vodící stěny CITY Bloky, i včetně dalších doplňkových služeb dle přání zákazníka. Dále dodáváme a montujeme ocelové konstrukce jakými jsou např. mostní či silniční zábradlí.

Mezi naše stálé odběratele patří řada významných stavebních společností a firem působících na celém území ČR, servisní organizace SÚS a SSÚD ŘSD. Naší snahou je vždy vyhovět požadavkům zákazníka v pohledu zajištěnosti, kvalitě a ceně. K jednotlivým dodávkám jsou k dispozici příslušné certifikáty v souladu se zákonem o technických požadavcích na výrobky.

Společnost průběhem let dosáhla komplexnosti organizační struktury, kdy byla přijata politika neustálého zlepšování všech interních procesů, jejímž cílem je trvalé zlepšování a rozšiřování poskytovaných služeb a uspokojování potřeb zákazníků.

Od roku 2003 jsme držitelem certifikátu dle ČSN EN ISO 9001

Prodejní činnost

Díky skladovacím prostorům jsme schopni vždy mít zajištěn jednotlivý požadovaný sortiment ocelových silničních svodidel českého výrobce Liberty Ostrava a.s. – typ NH4, AM, A, německý typ NH3″B“, tak i svodidlový materiál některých zahraničních výrobců. Nedílnou součástí jsou betonové prvky a další doplňkové prvky, jakými jsou např. silniční směrové sloupky a odrazky či kotvící materiály atd. Dle přání zákazníka zajišťujeme dopravu materiálu.

Montážní činnost

Naší specializací jsou montáže ocelových silničních svodidel, včetně mostních, dle jednotlivých požadovaných typů záchytných systémů. Abychom dostáli všem požadavkům svých zákazníků disponujeme hned několika pracovními skupinami, včetně kompletní vybavenosti strojů a proškoleného týmu. Montáž provádíme po celé ČR i na Slovensku.
Spolupracujeme též při instalaci a montáži svodidel při výstavbách logistických parků, skladových hal, obchodních středisek, parkovišť či cyklostezek.

Vybavenost pracovních skupin

Beranící soupravy k beranění sloupků (UE, U, C, SIGMA), nákladní vozidla s hydraulickou rukou, užitková vozidla s kompletním montážním vybavením, ruční buchary, vrtací soupravy pro realizaci zábradelních svodidel. Samozřejmostí jsou homologovaná zařízení.